Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Czekaj. Poniżej zobaczysz jednorazową ofertę przygotowaną tylko dla klientów

Zanim zaczniesz przerabiać “Fundament Sukcesu z Kobietami” mam dla Ciebie coś jeszcze!

Coś co zmieni Twoje życie (tak jak zmieniło moje).

“Jak Sprawić, By Nie umiała Odmówić”

Pokażę Ci, jak płynnie doprowadzić do intymnego wieczoru z kobietą, która do Ciebie przyjdzie.


Ile razy miałeś sytuację w której byłeś z dziewczyną sam na sam i do niczego nie doszło? Ile razy dało się coś zrobić, żeby dać kobiecie przyjemność, ale nie wiedziałeś jak to rozegrać?


To mógł być decydujący moment waszej znajomości, ale czegoś zabrakło i do niczego nie doszło. Dziewczyna później zaczęła się wycofywać.


Nie wierz w to, że kobieta przychodzi do faceta jedynie po to, aby obejrzeć film, czy napić się wina. Dziewczyna musi zachować twarz dlatego umawia się z Tobą na jedno, a w głębi liczy na “drugie”. Spróbuj nie domyślić się jej prawdziwych oczekiwań i przegadać wieczór, a być może stracisz bezpowrotnie szansę na głębszą znajomość.


Kobiety nie lubią facetów, którzy nie umieją się za nie zabrać.


Tak wiele okazji na romantyczną znajomość mija Cię, gdy ona godzi się by do Ciebie przyjść, a Ty nie umiesz prowadzić tego do igraszek . Masz w głowie to, że mogłoby coś się wydarzyć, ale najpierw mija pierwsza godzina, potem druga i jest coraz trudniej przejść do konkretów. Brakuje Ci narzędzi do tego, żeby z każdej sytuacji u Ciebie płynnie przejść do intymności.


Nie mam magicznej różdżki, ale wiem co zrobić, żeby dziewczyna, która przyjdzie do Ciebie dostała rozkosz o jakiej marzy, a nie jedynie koleżeńską pogadankę. Wiem jak sprostać sytuacji, aby do czegoś doszło, bo kobiety tego wymagają. Tej wiedzy nie uczą w szkole. Nie nauczy Cię tego mama, ani siostra.


W moim kursie “Jak Sprawić, By Nie Umiała Odmówić” chcę pokazać Ci jak płynnie przejść do konkretów z kobietą, jeśli jesteś z nią sam na sam - niezależnie na jakim etapie znajomości z nią jesteś (omawiam to na podstawie drzewa możliwości na nagranych scenach wideo)


Widzisz, przed rokiem 2006 zdarzało mi się przyprowadzać do mieszkania dziewczyny. Problem polegał na tym, że tylko czasami dostawałem swoje. A dziewczyny niby przychodziły na film, ale liczyły na coś więcej. Albo nabierałem się na ich pozory, albo nie umiałem płynnie przejść do konkretów.


Miałem dość niewykorzystanych wieczorów z kobietami których pragnąłem.


Po wielu latach praktyk i zdobywania kolejnych poziomów wtajemniczenia odkryłem niezawodne sposoby na obchodzenie sztucznych blokad u kobiet.


Teraz mam pewność, że nie zawiodę kobiety, której należy się przyjemność . Dzięki wiedzy, którą chcę się z Tobą podzielić w “Jak Sprawić, By Nie umiała Odmówić” wiem co robić w każdym momencie spotkania żeby dziewczyna czuła się komfortowo, a na koniec dostała rozkosz.


Ten kurs zmienił życie setkom mężczyzn.

Tylko na tej stronie!

A teraz Ty możesz dołączyć do wybrańców i posiąść tajemną wiedzę w cenie, w jakiej ten kurs nigdy nie był sprzedawany i dostać niesamowite bonusy!

Bonus#1

wideo z warsztatów Kompendium Przygody

wartość 399 zł

Bonus#2

6 PDFów naszpikowanych technikami i przykładami + moje dialogi z Tindera z analizą stosowanych narzędzi

wartość 49 zł

Bonus#3

wideo jak stworzyć profil randkowy, który zapewni Ci powodzenie

wartość 149 zł

Bonus#4

film jak technicznie zrobić 
zdjęcia na Tindera

wartość 197 zł

Bonus#5

ebook “Najlepsza droga do łatwego zapoznawania kobiet”

wartość 49 zł

Bonus#6

PDF jaki sposób rozmawiać by kobiety chciały Cię słuchać

wartość 37 zł

Bonus#7

wideo - Jak zachować energię i podnieść stan seksualny

wartość 97 zł

ZAZNACZAM: tego kursu już nawet nie da się kupić u mnie na stronie!

Jednak bardzo mi zależy na tym, żebyś miał tę wiedzę, gdyż wiem, że to zmieni Twoje życie. Jednorazowo dam Ci wyjątkowe warunki.

Możesz nabyć ten kurs za 247 zł (plus dostać bonusy o wartości 977 zł !!!! )

Jest jednak jeden haczyk!  "Jak Sprawić By Nie Umiała Odmówić" jest sprzedawany w tak niskiej cenie tylko na tej stronie. Po wyjściu z tej strony więcej już go nie zobaczysz.


Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie.

Copyright © Rafał Żuber.  All Rights Reserved.
Polityka prywatnościRegulamin