ODKRYTE KARTY – PIKANTNA SPOWIEDŹ TRENERA UWODZENIA

Pragnę zaprezentować Ci książkę, która jest inna od wszystkiego, co czytałeś o podrywie i relacjach damsko-męskich. Nie jest to poradnik o tym, jak uwieść dziewczynę. Nie jest to też po prostu zbiór moich zawodowych osiągnięć. Odkryte karty to bardzo intymna opowieść o moim życiu i opis wydarzeń, które doprowadziły do tego, że stałem się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów uwodzenia w Polsce. Postanowiłem zostawić na boku zbędną grzeczność.

To jedyna w swoim rodzaju książka, która powstała z głębokiej potrzeby serca. Pierwszy raz odrzucam wszystkie swoje maski i występuję nie jako trener, a jako Twój kolega Z zeznań moich czytelników wynika, że trudno jest oderwać się od książki: "Odkryte Karty”. Wiele osób zarwało noc nie mogąc przestać czytać książki.

Jeśli chcesz przeczytać Odkryte karty, to przyszykuj się na wciągającą opowieść pełną pikantnych historii okraszonych głębszą refleksją. Z lektury dowiesz się między innymi tego jakie doświadczenia z kobietami dały mi siłę do ciągłego rozwoju umiejętności uwodzenia. Opisuję swoją ciężką drogę w przełamywaniu wszelkich barier związanych z kobietami i podrywem. Historia od zera do bohatera. Przybliżam także moją przygodę ze światem artystów podrywu. Przytaczam bardzo dużo przykładów z totalnie zwariowanych akcji, które wyprawiałem z kobietami. Nigdzie wcześniej tego nie opisywałem. Dzieki tej pozycji sam odpwoiesz sobie na wiele pytań związanych z kobietami.