Poczekaj. Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Czekaj. Poniżej zobaczysz jednorazową ofertę przygotowaną tylko dla klientów.


Zanim zaczniesz czytać “Odkryte Karty” mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś co zmieni Twoje życie(tak jak zmieniło moje).

Pokaże Ci jak sprawić, żeby kobiety Cię pragnęły.

Ile razy miałeś sytuację w której podobała Ci się kobieta, ale ona nie odwzajemniała Twojej fascynacji? Ile razy dało się coś zrobić, żeby ona była Twoja, ale nie wiedziałeś jak to rozegrać? Mogła to być koleżanka z Twojej pracy, lub po prostu dziewczyna którą spotykasz spacerującą po osiedlu.

Tak wiele okazji mija Cię każdego lata, gdy skąpo ubrane kobiety aż proszą się o adorację. Są gorące jak słońce, Ty się nakręcasz, ale nic z tego nie wynika, bo nie wypada zagadać, bo nie wiesz jak itp. No i jeszcze trzeba jakoś sprawić, żeby zagadana dziewczyna Cię pragnęła.

Nie mam magicznej różdżki, ale wiem jakie słowa sprawiają, że kobiety zaczynają Cię postrzegać jako swojego partnera/kochanka, a nie jedynie kolegę. 

Wiem jak być facetem którego pragną kobiety. 

Tej wiedzy nie uczą w szkole. Nie nauczy Cię tego mama, ani siostra.

W moim kursie Tajemnice Gracza chce pokazać Ci jak działać z kobietami, aby osiągać wyniki jakich nie miałeś nigdy przedtem.

Widzisz, przed rokiem 2006 byłem gorączkowo zaangażowany w poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: “Co sprawia, że kobiety szaleją za niektórymi facetami, a innych ignorują”.

Miałem dość bycia ignorowanym przez kobiety których pragnąłem. Studiowałem wszystkie materiały pierwszych guru uwodzenia na świecie i miałem szczęście zaprzyjaźnić się z niektórymi z nich. Dzięki temu odkryłem niezawodną formułę, która sprawiła, że do dnia dzisiejszego to ja wybieram, która kobieta może się do mnie zbliżyć a nie odwrotnie. Dzięki wiedzy, którą chcę się z Tobą podzielić w Tajemnicach Gracza stałem się dla kobiet wyjątkowym facetem dla którego one robią wyjątki…

Ten kurs zmienił życie setkom mężczyzn. Zobacz kilka przykładowych opinii:

Tylko na tej stronie

A teraz Ty możesz dołączyć do wybrańców i posiąść tajemną wiedzę w cenie w jakiej ten kurs nigdy nie był sprzedawany.

U mnie w sklepie ten kurs kosztuje 429zł

Jednak bardzo mi zależy na tym, żebyś miał tę wiedzę, gdyż wiem, że to zmieni Twoje życie. Jednorazowo dam Ci wyjątkowe warunki.

Możesz nabyć ten kurs za 197zł

Jest jednak jeden haczyk. Tajemnice Gracza są sprzedawane w tak niskiej cenie tylko na tej stronie. Po wyjściu z tej strony więcej już jej nie zobaczysz.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie.